Představujeme vám digitální řídící systém, určený především pro indoor pěstování pod umělým osvětlením – Plug&Plant.

Spíná podle nastavených časů, měří teplotu, vlhkost, nebo jiné veličiny, reguluje a řídí podle vámi zvolených parametrů k dosažení těch nejlepších výsledků.

Při jeho vývoji byl kladen důraz především na maximální uživatelskou jednoduchost.  Vše je tak jednoduché, že zapojení a obsluhu, zvládne osoba bez jakýchkoliv odborných znalostí v oblasti elektrotechniky, během několika málo minut.

Je to prostě Plug&Plant.

Systém připojíte jednoduše do elektrické zásuvky 230V a veškeré komponenty se k němu připojují přes instalované zásuvky.

Nastavení parametrů probíhá na velkém, podsvíceném, tlačítkovém displeji.

 

—Technické parametry—

6x zásuvka. Každá ze zásuvek má tři režimy. 0-(vypnuto), 1-(trvale zapnuto) a AUTO (automatický režim – spínání podle časů př. podle teploty, vlhkosti)

3x timer zásuvka (1x1000w 2x 140w) 4x čas on/off během dne

1x zásuvka pro zvlhčování. (140w) Funguje podobně jako termostat. Vlhkostní čidlo vyhodnocuje vlhkost a řídící jednotka podle toho spíná/vypíná zásuvku.

1x zásuvka pro topení/chlazení. Teplotní čidlo vyhodnocuje teplotu a spíná/vypíná zásuvku (1000w) do které může být připojeno topení nebo chladící jednotka, podle zvoleného režimu topení/chlazení.

1x zásuvka pro ventilátor. Inteligentní řízení ventilátoru. Ventilátor jede, pokud je teplota vyšší než nastavená a stojí nebo cykluje, ve vámi nastaveném cyklech on/off (0-9999s) , pokud je teplota nižší a nevyvětrává tak zbytečně teplo ven, při současném zajištěném provětrávání. Toto řízení teplo, které byste jinak větrali ven. Cíl je ušetřit energii a zároven zajistit dostatečné větrání.

Teplotu a vlhkost umí systém zaznamenat do grafu na displeji, což vám může ulehčit vaše rozhodování při nastavování parametrů.

Maximální celkový příkon tohoto modelu je 2300W.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *