Zlínsolar – fotovoltaika Zlín


Zlínsolar - fotovoltaika ZlínFotovoltaika

Fotovoltaická elektrárna na klíč, včetně souvisejících úprav elektroinstalace. Poradenství, návrhy, projekty a realizace fotovoltaických elektráren pro rodinné domy. Chytrá regulace přebytků z výroby. Úpravy odběrných míst pro FVE dle požadavků distributora, které jsou často nezbytné pro montáž FVE. Vyřízení dotace NZÚ. Instalací fotovoltaiky to nekončí. Součástí našich služeb je komplexní servis vaší nové elektrárny, i celé vaší elektroinstalace v domě.


Zlínsolar - fotovoltaika Zlín elektroinstalace Elektroinstalace

Silnoproudé-slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže. Opravy, revize a preventivní údržba elektrických zařízení.  Jsme profesí především zkušení elektrikáři se zkušenostmi s různých oborů slaboproudé i silnoproudé elektriky. Ať se jedná o montáž fotovoltaiky, EZS, CCTV, domovního telefonu, vždy jde o elektrické zařízení.

 


Zabezpečovací systémyZlínsolar - fotovoltaika Zlín Zabezpečovací systémy

Montáže EZS (elektronických zabezpečovacích systémů), které slouží k zabezpečení objektů před neoprávněným vniknutím. Nabízíme profesionální a spolehlivou instalaci, která vám umožní mít kontrolu nad bezpečností vašeho objektu. Montáže EZS zahrnují širokou škálu technologií, jako jsou pohybové detektory, bezpečnostní kamery, přístupové systémy a další prvky, které vytvářejí integrovaný systém zabezpečení.


Kamerové systémyKamerové systémy

Montáže kamerových systémů, které umožňují monitorování pohybu osob a jejich zpětného dohledání. Technologie zahrnuje integrovaný pevný disk (HDD), který slouží jako datové uložiště pro nahrávky. Díky tomu můžete kdykoli přistoupit ke záznamům a provést jejich důkladné prozkoumání. Možnost dálkového monitoringu znamená, že můžete sledovat živé záběry kamery prostřednictvím svého mobilního telefonu.


MaR, automatizace…

Máme zkušenosti s projekty a výrobou rozvaděčů pro automatizaci, měření a regulace. Tvoříme SW pro PLC.  Řídíme stroje a zařízení. Řízení a opravy HVAC výměníkových stanic. Umíme Váš stroj přivést k životu.

 


Domovní telefony, přístupové systémyDomovní telefony, přístupové systémy

Provádíme montáže a opravy domovních audio/video telefonů a elektronických přístupových systémů.. Nezáleží na tom, zda potřebujete nainstalovat nový audio/video telefon, opravit stávající systém nebo vylepšit zabezpečení vašeho domu, jsme tu pro vás. S našimi odbornými znalostmi a pečlivým přístupem zajistíme, že vaše domovní komunikační a přístupové systémy budou fungovat spolehlivě a efektivně. Nechte to na nás a užijte si pohodlí a bezpečnost ve vašem domově.

 


https://www.elektrikari-zlin.cz/

https://www.zlinsolar.cz/cenova-nabidka/

Zlínsolar – fotovoltaika Zlín